Krátké zájezdy v Indonésii

Krátké zájezdy v Indonésii

Zájezdy individuální
Zájezdy individuální rozšiřují naši nabídku možností poznání celé Indonésie. Nenašli v naší nabídce ten pravý poznávací zájezd na některý z dalších ostrovů Indonésie? Vyberte si zájezd letadlem (nebo lodí) na ostrovy: Komodo, Flores, Jáva, Sulawesi, Raja Ampat, Sumatra, Borneo, Gili (Lombok). Statisticky nejoblíbenější jsou v posledních letech zájezdy na Jávu a Komodo a komodskými draky. Velký zájem je o  novinky – zájezdy za orangutany na Sumatru a Borneo. V poslední době jsou stále lépe letecky dostupné velice atraktivní destinace jako Raja Ampat (Papua) a Ambon na Molukách. Není velký problém pro Vás zajistit některý z poznávacích zájezdů ve Vámi zvoleném termínu s anglicky mluvícím průvodcem jen pro 2 zájemce nebo i česky mluvícím průvodcem za příplatek.
Zájezdy v Indonésii z Jakarty, Medanu, Manada…
Rozšiřující se síť mezinárodních letišť v Indonésii zvyšuje možnost poznávání ostrovů bez ztráty času zbytečnými přelety. Situace se stále vyvíjí a neustále se snažíme doplňovat i naši nabídku. Výrazně se v poslední době zpřístupnily velké ostrovy Sumatra, Sulawesi, Jáva, Kalimantan.

10 zájezdy
Pobytové zájezdy

Pobytové zájezdy

Pobytové zájezdy na Bali.

Dopřejte si pobytovou dovolenou v českém hotelu. Klidné severní pobřeží Bali s nerušeným výhledem na moře. Výlety s česky mluvícím průvodcem, šnorchlování na bohatých korálových polích. Vyzkoušejte potápění nebo přímo kurz potápění s čechy. Bali a zejména severovýchodní pobřeží ve stínu hor Agung 3.033 a Seraya 1240 m.n.m. má unikátní mikroklima. 10 měsíců v roce je zde příjemné počasí. Více zde prší jen v lednu a únoru a teploty nepřekračují 30°C.  K pohodě přispívá svahové proudění a pokud si chcete odpočinout a relaxovat v teple, tak v lednu a únoru prší většinou 1/2 hodiny odpoledne a další dávka deště je po setmění.

Pobytové zájezdy do Chorvatska

Letní dovolená v apartmánu s možností potápění s čechy nebo robinzonáda pod stanem na ostrůvku Veruda u Puly, kterou uvítají Vaše děti nebo domácí mazlíček. Užijte si dovolenou se šnorchlováním i potápěním pro děti a začátečníky, grilování čerstvých ryb, neopakovatelné západy slunce se skotačícími delfíny.

6 zájezdy
Potápěčské zájezdy

Potápěčské zájezdy

Potápěčské zájezdy do Indonésie

S Čechy a českými instruktory na Bali. České potápěčské centrum v  Selangu (po dočasném uzavření potápěčského centra v Tulambenu z důvodu sopečné aktivity sopky Agung.. Potápění na dalších ostrovech Indonésie – Raja Ampat, Nusa Penida, Komodo, Flores, Moluky, Alor, Sulawesi, Bunaken, Lembeh, Papua, Sumatra, Weh, Sangalaki… V Indonésii se většinou nejedná o ryze potápěčské zájezdy. Není tu velká nabídka takzvaných safari lodí, na kterých strávíte 7-12 dní jen intenzivním potápěním a odpočinkem. Nebudou se zde nudit ani Vaši nepotápějící se partneři či přátelé. Více najdete na diving-bali.cz

Zájezdy na Východní Timor a Taiwan i za potápěním

Pionýrské potápění na Východním Timoru. S český instruktorem za potápěním i poznáním jednoho z nejmladších států planety. Taiwan a okolní ostrůvky s českým průvodcem – potápěčem…

Za potápěním do Chorvatska

Nejdostupnější potápění u moře na naší základně na ostrůvku Veruda u Puly v Chorvatsku. Ideální podmínky pro začátečníky (kurzy potápění), děti i pokročilé potápěče. Více informací o potápění na našich dalších webech ChorvatskoPotápění.cz Potápění-Kurzy.cz a SUBAQUA.cz.

14 zájezdy
Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy do Indonésie (i jinam) s tím kdo je tam doma a kdo se vyzná. 22 let cestování, poznávání a potápění v ostrovní říši. Většinu ostrovů navštívíme 1-2 x do roka. Využíváme nenahraditelné zkušenosti místních průvodců. Autentické (nehrané) nebo též nekatalogové programy jako místní svatby nebo pohřby.

Pro rok 2020 jsme některé programy zkrátili, aniž bychom ubrali na atraktivitě a obsahu. Umožňuje nám to výrazné zlepšení dopravy v Indonésii. Nabízíme zde možnost (pokud máte dostatek času) celou řadu prodloužení nebo kombinací se zájezdy na jiné ostrovy. Neváhejte se zeptat.

Poznávací zájezd i pro 2 osoby

a v individuálním termínu. Tyto zájezdy jsou však většinou s anglicky mluvícím průvodcem. S českým delegátem se setkáte na Bali, kde Vám předá vouchery, informace a většinou i telefonní čísla na místní průvodce.

26 zájezdy
Výlety po Bali

Výlety po Bali

Výlety po Bali

Výlety po Bali, při kterých Vás česky mluvící průvodce zavede do nejkrásnějších koutů Bali. Zkušenosti 22ti let poznávání kultury i přírody.

Amed

Níže uvedené výlety je možné přikoupit ke všem zájezdům na Bali do českého hotelu Selang Resort, nebo i jiných hotelů v oblasti Amedu. Severovýchodní oblast Bali s bohatým životem pod hladinou pro šnorchlování, potápění, rybaření. Tradiční život domorodců.

Bedugul

3 kráterová jezera, vodopády, chrám v jezeře, botanická zahrada, termální lázně.

Batur

Panoramatický výhled na kráter sopky s 11 km dlouhým jezerem. Lávové proudy, barevné chrámy, koupel pod vodopádem.

Ubud

Centrum umění, kultury i pravé historie ostrova bohů. Řezbáři, malíři kameníci, hudebníci… Hrobky královen, skalní město, sloní jeskyně, královský palác.

Menjangan

Jeleni z „Jeleního“ ostrova, významné chrámy, šnorchlování v NP

Tanah Lot a Uluwatu

Významné chrámy na útesech v moři i na vysokých útesech nad mořem na jihu Bali

Karangasem

Lempuyan – bílých chrám, královské lázně Tirtagangga, vodní palác Ujung, bílé pláže Pasir Putih. Užijte si houpačku nad mořem i ochutnávku báječné čokolády nebo procházku v korunách stromů.

11 zájezdy

Podzimní potápění v Chorvatsku 2021

Prodloužený víkend s intenzivním potápěním v Chorvatsku na Verudě. Ideální pro kurzy potápění i potápění
3 / 4 dny
24.-28.9.2021
NOVINKA

Sumatra a ostrov Nias

Bývalí lovci lebek na ostrovech Samosir v kráterovém jezeře Toba. Pláže ostrova Nias. Tradiční zkouška
17 dní
červenec
NOVINKA

Raja Ampat Waigeo Wayag a Misool

Raja Ampat - Waigeo - Wayag - Misool. Ráj na konci světa. Podmořský život -
19 dní
prosinec, březen, Listopad, Únor
NOVINKA

Papua Wamena festival a stromoví lidé Korowai

Doba kamenná. Etnika Dani, Yali...a stromoví lidé Korowai.
18 dní
srpen

Potápění na Sulawesi: Bunaken a Lembeh

NP Bunaken, velké ryby, stěny, útesy a tajemství ponorů na Siau
15 dní
duben – říjen

Alor a Timor

Alor a Timor. Unikátní etnika, bubínky Moko, Timor ostrov santalového dřeva, nástroj sasando, krvavé obětní
11 dní
duben
OBLÍBENÉ

Sulawesi a Togiany

Od mořeplavců Bugisů na lodičce do krasového údolí. Krvavé pohřební rituály Torajů. Tajemství kamenných hlav
16 dní
duben – říjen
OBLÍBENÉ

Potápění na Molukách a Raja Ampat

Makro speciality v Ambonu a žraloci, barakudy, manty a další podvodní skvosty na konci světa
17 dní
Listopad

Lodí z Bali na ostrovy Gili

Zájezd rychlou lodí z Amedu (Bali) na ostrůvky Gili Trawangan nebo Gili Air u Lomboku
3 / 4 dny
Kdykoliv
OBLÍBENÉ

Kalimantan: za orangutany a Dajaky na Borneo

Obytnou lodí za orangutany. Off road expedice za dajaky (lovci lebek), těžba diamantů.
13 dní
říjen

Jáva: Borobudur, Jogja, Bromo a Ijen

Města Jogyakarta a Solo, chrámy Borobudur a Prambanan (UNESCO) a sopky Bromo a Ijen.
5 dní, 6 dní
Kdykoliv

Komodo

Letecký zájezd za komodskými draky a ostrůvky (Rinca, Kelor Bidadari, Seraya...)
3 / 4 dny
Kdykoliv celoročně