Garantované zájezdy

Garantované zájezdy

Garantované zájezdy s potvrzeným termínem uskutečnění a 100% jistým odletem skupiny z Česka.

8 zájezdy
Krátké zájezdy v Indonésii

Krátké zájezdy v Indonésii

Zájezdy individuální
Zájezdy individuální rozšiřují naši nabídku možností poznání celé Indonésie. Nenašli v naší nabídce ten pravý poznávací zájezd na některý z dalších ostrovů Indonésie? Vyberte si zájezd letadlem (nebo lodí) na ostrovy: Komodo, Flores, Jáva, Sulawesi, Raja Ampat, Sumatra, Borneo, Gili (Lombok). Statisticky nejoblíbenější jsou v posledních letech zájezdy na Jávu a Komodo a komodskými draky. Velký zájem je o  novinky – zájezdy za orangutany na Sumatru a Borneo. V poslední době jsou stále lépe letecky dostupné velice atraktivní destinace jako Raja Ampat (Papua) a Ambon na Molukách. Není velký problém pro Vás zajistit některý z poznávacích zájezdů ve Vámi zvoleném termínu s anglicky mluvícím průvodcem jen pro 2 zájemce nebo i česky mluvícím průvodcem za příplatek.
Zájezdy v Indonésii z Jakarty, Medanu, Manada…
Rozšiřující se síť mezinárodních letišť v Indonésii zvyšuje možnost poznávání ostrovů bez ztráty času zbytečnými přelety. Situace se stále vyvíjí a neustále se snažíme doplňovat i naši nabídku. Výrazně se v poslední době zpřístupnily velké ostrovy Sumatra, Sulawesi, Jáva, Kalimantan.

12 zájezdy
Pobytové zájezdy

Pobytové zájezdy

Pobytové zájezdy na Bali.

Dopřejte si pobytovou dovolenou v českém hotelu. Klidné severní pobřeží Bali s nerušeným výhledem na moře. Výlety s česky mluvícím průvodcem, šnorchlování na bohatých korálových polích. Vyzkoušejte potápění nebo přímo kurz potápění s čechy. Bali a zejména severovýchodní pobřeží ve stínu hor Agung 3.033 a Seraya 1240 m.n.m. má unikátní mikroklima. 10 měsíců v roce je zde příjemné počasí. Více zde prší jen v lednu a únoru a teploty nepřekračují 30°C.  K pohodě přispívá svahové proudění a pokud si chcete odpočinout a relaxovat v teple, tak v lednu a únoru prší většinou 1/2 hodiny odpoledne a další dávka deště je po setmění.

Pobytové zájezdy do Chorvatska

Letní dovolená v apartmánu s možností potápění s čechy nebo robinzonáda pod stanem na ostrůvku Veruda u Puly, kterou uvítají Vaše děti nebo domácí mazlíček. Užijte si dovolenou se šnorchlováním i potápěním pro děti a začátečníky, grilování čerstvých ryb, neopakovatelné západy slunce se skotačícími delfíny.

4 zájezdy
Potápěčské zájezdy

Potápěčské zájezdy

Potápěčské zájezdy do Indonésie

S Čechy a českými instruktory na Bali. České potápěčské centrum v  Selangu (po dočasném uzavření potápěčského centra v Tulambenu z důvodu sopečné aktivity sopky Agung.. Potápění na dalších ostrovech Indonésie – Raja Ampat, Nusa Penida, Komodo, Flores, Moluky, Alor, Sulawesi, Bunaken, Lembeh, Papua, Sumatra, Weh, Sangalaki… V Indonésii se většinou nejedná o ryze potápěčské zájezdy. Není tu velká nabídka takzvaných safari lodí, na kterých strávíte 7-12 dní jen intenzivním potápěním a odpočinkem. Nebudou se zde nudit ani Vaši nepotápějící se partneři či přátelé. Více najdete na diving-bali.cz

Zájezdy na Východní Timor a Taiwan i za potápěním

Pionýrské potápění na Východním Timoru. S český instruktorem za potápěním i poznáním jednoho z nejmladších států planety. Taiwan a okolní ostrůvky s českým průvodcem – potápěčem…

Za potápěním do Chorvatska

Nejdostupnější potápění u moře na naší základně na ostrůvku Veruda u Puly v Chorvatsku. Ideální podmínky pro začátečníky (kurzy potápění), děti i pokročilé potápěče. Více informací o potápění na našich dalších webech ChorvatskoPotápění.cz Potápění-Kurzy.cz a SUBAQUA.cz.

8 zájezdy
Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy do Indonésie (i jinam) s tím kdo je tam doma a kdo se vyzná. 22 let cestování, poznávání a potápění v ostrovní říši. Většinu ostrovů navštívíme 1-2 x do roka. Využíváme nenahraditelné zkušenosti místních průvodců. Autentické (nehrané) nebo též nekatalogové programy jako místní svatby nebo pohřby.

Pro rok 2020 jsme některé programy zkrátili, aniž bychom ubrali na atraktivitě a obsahu. Umožňuje nám to výrazné zlepšení dopravy v Indonésii. Nabízíme zde možnost (pokud máte dostatek času) celou řadu prodloužení nebo kombinací se zájezdy na jiné ostrovy. Neváhejte se zeptat.

Poznávací zájezd i pro 2 osoby

a v individuálním termínu. Tyto zájezdy jsou však většinou s anglicky mluvícím průvodcem. S českým delegátem se setkáte na Bali, kde Vám předá vouchery, informace a většinou i telefonní čísla na místní průvodce.

22 zájezdy
Výlety po Bali

Výlety po Bali

Výlety po Bali

Výlety po Bali, při kterých Vás česky mluvící průvodce zavede do nejkrásnějších koutů Bali.

Níže uvedené výlety je možné přikoupit ke všem zájezdům na Bali do českého hotelu Selang Resort, nebo i jiných hotelů v oblasti Amedu na východě Bali.

Severovýchodní oblast Bali je vyhlášená bohatým životem pod mořskou hladinou (šnorchlování, potápění, rybaření), stále tradičním životem domorodců – rybářů, kteří každé ráno vyrážejí na tradičních vahadlových loďkách jukung pod plachtami na moře.

12 zájezdy
OBLÍBENÉ

Selang Resort: český hotel na Bali

Český hotel na Bali s jedinečným výhledem. Bungalovy na terasách nad mořem, na severovýchodě Bali
od 10 dní
Kdykoliv
OBLÍBENÉ

Potápění na Bali v Amedu

Koráli před Selangem i japonský vrak. Vrak Liberty, stěna Drop off a korálové zahrady v
od 10 dní
Kdykoliv
OBLÍBENÉ

Bali: krásy a tajemství ostrova bohů

Krásy a tajemství Bali vše nej. z kultury a přírody. Kráter sopky Batur s jezerem,
14 dní, 17 dní
Kdykoliv
OBLÍBENÉ

Ogoh-Ogoh: hinduistický Silvestr na Bali

Ohoh-Ogoh a vše nej.z kulturních památek i přírody Bali. Sopka Batur s jezerem, lávovými proudy
16 dní
březen

Flores, Komodo, Alor a Timor

Alor unikátní etnika bubínky Moko, Timor ostrov santalového dřeva, nástroj sasando, Flores - sopka s
říjen
Alor, Timor, Bali, Flores, Komodo

Flores a Komodo

Ostrovy Flores, Komodo, Rinca s neskutečně rozmanitou přírodou. Sopky, kráterová jezera tří barev Kelimutu (UNESCO),
11 dní
duben – říjen
OBLÍBENÉ

Borneo: Orangutani lodí v NP Tanjung Puting

Plavba za orangutany do NP Tanjung Puting (UNESCO) na Borneu (Kalimantan). Úžasní skokani kahau nosatý
3 / 4 dny
Kdykoliv
OBLÍBENÉ

Sulawesi

Od mořeplavců Bugisů přes krvavé pohřební rituály Torajů k mořským nomádům Bajo. Ostrovní ráj na
21 dní
duben, říjen

Taiwan křížem krážem

Taiwan. Zemí čaje, moře, tajfunů a velehor: 5. nejvyšší mrakodrap světa Taipei 101
17 dní
Taiwan

Jáva a Bali: chrámy, sopky, města a moře

Chrámy UNESCO Borobudur, Prambanan a Besakih, sopky Dieng, Bromo, Ijen a Batur, šnorchlování na Bali,
17 dní
květen, říjen
OBLÍBENÉ

Papua: cesta do pravěku

Papua expedice na druhý největší ostrov světa. Zažijte atmosféru doby kamenné na vlastní kůži. Kamenné
16 dní
srpen
Zástupný text
Z BALI

Tajemný a divoký ostrov Sumba

Animistické náboženství Marapu, unikátní koňské zápasy/závody Pasola, pohádkové vysoké tradiční domy, opuštěné nekonečné bílé pláže, ohromné tajemné
4 dny
Kdykoliv