od 10 dní
Délka
Kdykoliv
Termíny
Indonésie, Bali
Destinace
od 1
osob
Praha
Nástup

Český hotel na Bali – poklidný severovýchod

Bungalovy na terasách na útesech nad mořem

Jedinečný panoramatický výhled na moře

Nejbohatší korálové útesy hned před hotelem

Krásná příroda a tradiční život domorodců v okolí

Rybí speciality a mořské plody v restauraci

Resort kde se mluví (i paří 🙂 ) česky

Nekonečný bazén s barem a lehátky nad mořem

Výlety po Bali s česky mluvícím průvodcem

Český hotel na Bali

s jedinečným výhledem na moře. Bungalovy na terasách nad mořem, na severovýchodě Bali v klidné oblasti Amedu. Kompletní služby turistického centra, bazén s barem, potápěčské centrum. Dovolená na Bali bez kompromisů.

Ubytování

Bungalovy a pokoje s krytou terasou pro posezení i zahrádkou (atrium), s tropickými květinami a trávníkem, zajišťující maximální soukromí. Ze všech pokojů je jedinečný výhled na moře. Pokoje jsou standardně vybaveny nábytkem z masivního dřeva, klimatizací a minibarem. Většina pokojů je dvoulůžkových, ale jsou zde i třílůžkové a dvoupokojový rodinný bungalov pro 4 osoby.

Vybavení resortu

Bazén s barem a lehátky

Tzv. „nekonečný“ sladkovodní bazén s přepadem a výhledem na moře. Bazénový bar i dostatečná hloubka pro zkušební ponory s přístrojem. Terasa s lehátky na opalování.

Relaxační a masážní altány

Dva altány (balé) pod bazénem s nerušenými výhledy na moře ideální pro relax a tradiční balijské masáže (cca 250 Kč / hod.)

Potápěčské centrum

Chcete si jen vyzkoušet potápění s přístrojem pod vedením českého instruktora? Nebo rovnou absolvovat kurz potápění? Jsme tu pro Vás.

Hřiště

Travnaté hřiště na badminton, pétanque, cvičení jógy a další sporty.

Obchod se suvenýry

Základní výběr nejtypičtějších balijských suvenýrů – mušle, perly, sarongy, káva, čokoláda, mýdla, hamaky atd.
Půjčovna skútrů na snazší poznávání širšího okolí.

Služby resortu

Wi-Fi připojení zdarma

Vysokorychlostní bezdrátové internetové Wi-Fi připojení zdarma ve většině areálu resortu (převážně na terasách pokojů). Bohužel časté výpadky od poskytovatele a přetížená síť večer.

Směna peněz

Rádi Vám rozměníme eura nebo americké dolary na indonéské rupie dle aktuálního kurzu.

Platba kreditními kartami

V resortu je možno platit za všechny služby kreditními kartami VISA a MasterCard. K vašemu účtu bude připočítán 3% poplatek.

Úschovna zavazadel

Vyrážíte z resortu na delší výlet na několik dní? Rádi Vám mezi tím u nás pohlídáme Vaše zavazadla.

Prádelna

Služby hotelové prádelny – praní a žehlení Vašeho oblečení.

Hlídání dětí

Naší přátelští zaměstnanci, z nichž většina již rozumí česky, Vám rádi na chvilku pohlídají Vaše děti (např. během ponoru).

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které se podávají od 7:00 do 10:00 v otevřené restauraci s panoramatickým výhledem na moře i celý resort.

Restaurace

Restaurace (otevřena 7:00-22:00) nabízí pestrý výběr specialit indonéské, světové i české kuchyně. Užijte si výběru úžasných čerstvých ryb i dalších mořských plodů. Menu je i v češtině, večeře se podává do 21:00

Vyhlídková kavárna

Dřevěná terasa nad restaurací poskytuje ještě lepší výhled i více klidu při posezení u kávy nebo džusu z čerstvého ovoce.

Bazénový bar

Bazénový bar je dalším místem, kde můžete posedět s přáteli, povečeřet nebo se osvěžit míchanými drinky či džusem z čerstvého ovoce.

Gril

Gril u hřiště má rozměry i na opravdu velké ryby. Lze zde ugrilovat i Váš úlovek a uspořádat večerní party.

Vybavení pokojů

terasa se zahradním nábytkem a výhledem na moře
malá zahrádka s tropickou vegetací
manželská postel nebo dvě oddělené postele
psací stůl se židlí, šatní skříň a noční stolky
klimatizace s individuálním ovládáním
koupelna s teplou vodou a sprchovým koutem
rychlovarná konvice (čaj a káva zdarma)
láhev filtrované pitné vody

ručníky a toaletní potřeby
vysoušeč vlasů
elektrické zásuvky 220V
bezdrátový wi-fi internet
minibar
trezor

Každý bungalov nebo pokoj je vybaven masivním dřevěným nábytkem, prosklenými dveřmi a velkým oknem s výhledem na moře a tradiční travnatou střechou. Koupelna v evropském standartu (v bungalovech s otevřeným stropem pod travnatou střechou).

Dodatečné informace

Stravovánísnídaně (od 7:00 do 10:00)

Český hotel na Bali na severovýchodním pobřeží, na terasách přímo nad mořem v tropické zeleni. Z letiště je to sem přibližně 100 kilometrů (podle provozu 2 až 4 hodiny).

Pláže a koupání v moři

Přímo před hotelem je kamenité pobřeží a oblázková pláž. V případě vln, je bezpečnější vstup i výstup z vody z mola. Písečné pláže jsou od hotelu vlevo cca 200 metrů a vpravo 400 metrů. Dejte pozor – rozdíl mezi odlivem a přílivem (až 2m) může odkrýt korály, a ty Vám mohou způsobit nepříjemné zranění.

Šnorchlování

Barevný podmořský život přímo vybízí k poznávání světa pod hladinou. Výstroj, pokud nemáte vlastní, si můžete půjčit. Větší vlny jsou na severním pobřeží Bali spíše výjimkou. Kolem pobřeží bývají proudy, ale nemusíte se jich bát, nechejte si poradit a v pohodě se svezete podél břehu.

Potápění s přístrojem

Nemáte licenci na potápění? Máme pro Vás ponor na zkoušku a dále můžete pokračovat kurzem potápění OWD s mezinárodní certifikací opravňující k potápění do 18 metrů. Pokud máte zájem o potápění již před odletem, můžete začít s teorií i bazény již v ČR. Pro kvalifikované potápěče jsou atraktivní lokality přímo před hotelem, v blízkém okolí (Malý vrak, Lipah, Amed, ostrov Selang) nebo u naší druhé základny na Bali v Tulambenu.

Rybaření

Vody v okolí jsou vyhlášené bohatstvím atraktivních mořských ryb: tuňáků, mahimahi, barakud, chňapalů a marlínů. Láká Vás mořský rybolov? Pokud budete úspěšní, na gril u hřiště se vejde i opravdu velká ryba. Domorodci vyjíždějí na ryby (hlavně makrely) v brzkých ranních hodinách na tradičních dřevěných trimaránech jukunzích. V době jarních a podzimních tahů se vrací s bohatými úlovky a přidat se můžete i vy.

Výlet lodí

Bizardní tvary skalnatého pobřeží vytvořené utuhlou lávou střídají zátoky s bílými plážemi (směrem k Amedu). V opačném směru jsou pláže smíšené nebo oblázkové, vždy však po ranním lovu lemované barevnými lodičkami rybářů. Pohled z tradiční lodě na pobřeží s monumentální kulisou hor vrcholů Seraya a Lempuyang (přes 1 000 m n.m.) a pohled na horu bohů, sopku Agung (3 033 m n. m), určitě nezapomenete.

Pěší turistika

Jen málo míst na Bali nabízí tolik zajímavých míst a tras k poznávání přírody i tradičních činností domorodců.

Cykloturistika a výlety na motorce

Je-li doprava především na jihu Bali opravdu hektická a pro turisty těžko pochopitelná, sever je klidnější. Silničky na severním a východním pobřeží i síť odboček směrem do vnitrozemí lákají k prozkoumání. Pokud chcete vyzkoušet motorku, nezapomeňte si před odjezdem nechat vystavit papírový mezinárodní řidičský průkaz.

Geocaching

Hledání pokladů pomocí GPS je ve světě stále populárnější. V celé Indonésii jsme umístili již více než 50 „kešek”, v největší koncentraci pak samozřejmě, ve východní části Bali. Včetně speciálních jako např. pod hladinou moře nebo v kráteru aktivní sopky.

Výlety autem s průvodcem

Jak už jsme uvedli, výlety si můžete vybrat a objednat již před odletem na Bali. Kdy a kam se jede se konkretizuje většinou večer předem a není problém se přidat i pokud nemáte výlet objednaný.

Ceremonie v okolí

Je prakticky nemyslitelné, aby se během Vašeho pobytu na Bali v okolí nekonala nějaká oslava nebo náboženská ceremonie. V den úplňku a novoluní se v ranních hodinách můžete přidat k ceremonii v základní škole v Leanu a pokračovat odpoledne či večer na barevné obětní ceremonii, často doplněné o balijské tance. Nezapomeňte, že musíte mít zakrytá kolena „sarongem”.

Fakultativní výlety je možné přikoupit ke všem zájezdům na Bali do našeho hotelu Selang Resort

Termíny

Odlet je možný každý den v roce a na libovolnou délku pobytu. V letní sezóně a při objednání s malým předstihem (cca méně než 1 měsíc) se uvedené ceny mohou navýšit o cca 2000 – 10000 Kč.

Délka pobytu (zájezdu)

7 nocí (10 dní)

11 nocí (14 dní)

14 nocí (17 dní)

Cena zájezdu (Superior)

31 200 Kč

34 800 Kč

37 500 Kč

Cena zájezdu zahrnuje

zpáteční letenky na Bali z Prahy
ubytování s klimatizací
snídaně
transfery z a na letiště na Bali
služby česky mluvícího delegáta
pojištění pro případ úpadku CK

Cena zájezdu nezahrnuje

vízum (35 USD / 30 dní)
turistický poplatek (10 USD)
ostatní stravování (viz menu)
cestovní pojištění
transfery v ČR

Příplatky a slevy

noc navíc +900 Kč / osoba
jednolůžkový pokoj +550 Kč / noc
cestovní pojištění od 650 Kč
slevy pro děti na vyžádání
rodinný pokoj (2+2) na vyžádání

Podmínky zájezdu

Cena zájezdu je při plném obsazení pokoje (2 nebo 3 osoby).

Dokumenty a další informace k zájezdům

Všeobecné podmínky CK AQUATRAVEL
Všeobecné informace k zájezdům