Zájezdy na míru

Stále častěji připravujeme pro naše klienty zájezdy na míru. Pokud jste nenašli v internetové prezentaci nebo katalogu naší cestovní kanceláře to co hledáte, neváhejte se zeptat. تطبيق مراهنات كرة القدم V odrážkách níže najdete možnosti co vše jsme už v minulosti zajišťovali a rádi připravíme zájezd na míru i pro Vás

  • líbí se Vám některý z programů našich poznávacích zájezdů a nevyhovuje Vám termín? Napište – je možné, že stejné problém mají i další naši klienti a uspořádáme individuální termín.
  • nenašli jste program a máte námět pro zajímavý poznávací zájezd, prodloužení nebo náročnější expedici? Ozvěte se pokusíme se společně připravit originální program.

Dlouhodobé pobyty

respektive pobytové zájezdy ne další dobu než najdete na internetu pro seniory, rentiéry, digitální nomády. Na Bali umíme zajistit bez problému cenově zvýhodněné pobyty do 30ti dnů bez požadavků na vízum předem, či 60ti dnů se zajištěním víza v ČR.

Tematické zájezdy

pro skupiny – v poslední době jsou zejména na Bali velmi oblíbené zájezdy se zaměřením na jógu, aerobic, zdravý životní styl, turistiku. 

individuálně zaměřené zájezdy se sportovním a adrenalinovým zaměřením – i pro jednotlivce. Surfing, kateboarding, rybaření, motorismus, mořské kajaky.. فيلم اجنبى قطار 777 كامل مترجم  Na Bali není nic nemožné.

incentivy a motivační programy pro kolektivy, firmy jako možný doplněk kongresových programů i samostatné zájezdy. Ostrov Bali nabízí velký výběr atraktivních možností. كيفية لعب كونكر

Služební cesty

 Zajistíme Vám letenky, hotel, transfery i další služby pro bezproblémový průběh Vaší cesty.

Svatební cesty

 s romantickým programem i úpravou pokoje. Svatbu na Bali nebo jen obřad dle místních tradic v nádherných krojích s úžasnými barevnými kulisami, na pláži, pod sopkou…