Přednášky v Praze 15.2. a 17.2.

Srdečně Vás zveme na naše 2 cestovatelské přednášky o Indonésii v Praze v italské restauraci Lucky Luciano, Náměstí Gen. Kultvašra 6, Praha 4 – Nusle (mapa). Rezervace stolu na večeři před nebo po přednášce na tel. +420 777 835 098.

 

Čtvrtek 15. února od 19:00

Poslední ostrovní ráj Raja Ampat (Papua) i rarity z Ambonu na Molukách

Komentované promítání videí a fotografií z naší poslední návštěvy Papuy. Ostrůvky, život pod vodou i nad vodou… připadáte si opravdu jako v ráji. Pod vodou celé řada druhů žraloků, hejna barakud i jiných ryb. Nad vodou papoušci kakadu, zoborožci, loriové a pokud si přivstanete na výlet tak zásnubní tance rajek jsou nezapomenutelné. Doplníme leteckým přehledem (doplněným záběry z drona) celé Indonésie s těmi největšími zajímavostmi a co kde opravdu stojí za vidění. J. Hruška

Určeno především pro klienty co již s námi cestovali. Kdo by neměl čas, tak v sobotu pořádáme na stejném místě přednášku o celé Indonésii.

Událost na Facebooku

 

Sobota 17. února od 19:00

Krásy a tajemství ostrovní říše Indonésie

V komentovaném promítání videí a fotografií Vás provedeme celou Indonésií. Začínáme na Bali, kde představíme náš hotel na Bali a možnosti aktivit a výletů. Dále Vás provedeme turisticky nejatraktivnějšími místy hlavních ostrovů. Seznámení s původními etniky, zvířecími obyvateli národních parků i životem pod vodní hladinou. Inspirace pro příští dovolenou?

Určeno pro nové zájemce a ty co nestíhají to čtvrteční.

Událost na Facebooku