10 dní
Délka
Kdykoliv
Termíny
Indonésie, Bali
Destinace
od 2
osob
Praha
Nástup

Nejlepší potápění na Bali

Vrak americké lodi Liberty

Korálové zahrady přímo řed centrem

Stěna Drop off spadající do hlubin

Ideální podmínky pro skvělé noční ponory

Výlet na Bali  Tirtagangga

Nejlepší potápění na Bali. Nudit se zde nebudou ani nepotápěči. Vrak Liberty, stěna Drop off, korálové zahrady. Vše pro pohodovou dovolenou na Bali s potápěním najdete v českém centru Deep Blue Studio v Tulambenu. Potápění pro náročné, fotografy, biology i kurzy potápění, potápění na zkoušku. Není problém si pobyt prodloužit – doporučujeme! Řešte tuto možnost již před odletem.

V Tulambenu jsou ze břehu dostupné 3 lokality. Na další lokality se jezdí za příplatek lodí a/nebo autem. Neopakovatelné jsou ranní ponory již od 7:00 hod. Jedinečné jsou noční ponory jak na vraku „Liberty“, tak i na korálových zahradách „Coral Garden“ a na stěně „Drop off“ (za příplatek). Na další ponory po okolí se jezdí lodí na útesy Batu Kelebit, Embral, Seraya…

Kurzy potápění

Získat potápěčskou licenci můžete při dovolené na Bali. Pokud si nechcete kazit dovolenou učením a potápění si již užít, lze kurz absolvovat ještě dříve buď v Chorvatsku anebo v Čechách na některém ze zatopených lomů. Nabízíme kurzy pro začátečníky (OWD), pro pokročilé (AOWD) a řadu dalších specializací až po výcvik instruktorů. Pokud se na kurz necítíte, lze si pouze zaplatit tzv. seznamovací ponor, kde se zkušeným divemasterem či instruktorem nahlédnete do tajů podmořského světa a pokud vás uchvátí, můžete se pro kurz rozhodnout.

1-2

Praha - Bali

Odlet z Prahy (někdy i Vídně nebo jiného odletového místa dle přání) pravidelným letem prověřené letecké společnosti vždy s jedním až 2 přestupy. Možnost stopover programu v některé z asijských metropolí. Transfer autem z letiště v Denpasaru na Bali do hotýlku v Tulambenu ubytování v hotelu.
3-8

Potápění

(8 ponorů ze břehu, 2 ponory z lodi a 4 doprovody divemastera) a pobyt v Tulambenu; mezitím dle programu výjezd na 1 polodenní výlet Tirtagangga nebo jiný dle aktuálního programu na místě. Ponory je dobré plánovat vždy den předem. V kolik hodin a na jakou lokalitu. Před určenou hodinou si v centru ustrojíte láhev – jacket, automatika, vyzkoušíte tlak. Ustrojenou láhev Vám odnesou na lokalitu nosičky. Na lokalitu si nesete ABC, zátěž a foťák či kameru. Po ponoru necháte láhev na pláži k odnesení. Pozor – v Tulambenu se platí za ponory řada poplatků a nevyplatí se jeden ponofr v jednom dni. Pokud máte ponory zaplacené v zájezdu předem počítejte s tím, že se jedná vždy o 2 ponory v jednom dni. pokud absolvujete v jednom dni další ponor je levnější.
9-10

Bali - Praha

Transfer na letiště, možnost posledních nákupů suvenýrů před odletem a odlet zpět do Prahy.
Termín Cena
kdykoliv 33500 Kč Poptat zájezd

Cena zájezdu zahrnuje

zpáteční letenka na Bali z Prahy
ubytování v hotelu
snídaně
dopravu dle programu
10 ponorů (12 l láhev+zátěž)
4 doprovody
polodenní výlet
služby česky mluvícího průvodce
pojištění pro případ úpadku CK

Cena zájezdu nezahrnuje

zapůjčení výstroje cca € 12/den
potápěčské pojištění
ostatní stravování
cestovní pojištění
transfery v ČR

Příplatky a slevy

pouze 1 potápěč + 3400 Kč
noc navíc + 400 Kč/osoba/noc
jednolůžkový pokoj + 1050 Kč
cestovní pojištění
sleva nepotápěč – 5400 Kč

Podmínky zájezdu

Zájezd se uskuteční při minimálně 2 účastnících; při menším počtu za příplatek (na vyžádání).
Cena zájezdu je při ubytování 2 osob na dvoulůžkovém pokoji.

Dokumenty a další informace k zájezdům

Všeobecné podmínky CK AQUATRAVEL
Všeobecné informace k zájezdům