17 dní
Délka
Kdykoliv
Termíny
Indonésie, Bali
Destinace
od 4
osob
Praha
Nástup

Tulambenský vrak Liberty

Stěna Drop off v Tulambenu

Žraločí jeskyně a útesy u Candidasa

Celodenní výlet Bedugul

Super potápění na ostrově Menjangan

Potápění v oblasti Amedu

Super ponory u ostrůvku Selang

Na tomto zájezdě se nebude nudit ani nepotápějící se manželka. Vedle potápění na většině nejzajímavějších potápěčských lokalit na Bali budete mít příležitost poznat řadu „pozemních“ zajímavostí – chrámy, přírodu. Ubytování na 3 pobytových místech Vám ušetří čas poznat to nejlepší z ostrova bohů.

V Tulambenu jsou ze břehu dostupné 3 lokality. Na další lokality se jezdí za příplatek lodí a/nebo autem. Neopakovatelné jsou ranní ponory již od 7:00 hod. Jedinečné jsou noční ponory jak na vraku „Liberty“, tak i na korálových zahradách „Coral Garden“ a na stěně „Drop off“ (za příplatek).

Lovina je letoviskem severozápadu Bali a přenocování zde Vám ušetří čas, umožní pohodový relax v lázních v Banjaru i včasný příjezd do rezevace a potápění na ostrově Menjangan.

Na Selang resort můžete poznávat barevné korály s množstvím ryb přímo před hotelem a navštívíte i vrak japonské lodě, pyramidy a stěnu v Amedu a nejbohatší korálový i rybí svět u ostrůvku Selang.

Kurzy potápění

Získat potápěčskou licenci můžete při dovolené na Bali. Pokud si nechcete kazit dovolenou učením a potápění si již užít, lze kurz absolvovat ještě dříve buď v Chorvatsku anebo v Čechách na některém ze zatopených lomů. Nabízíme kurzy pro začátečníky (OWD), pro pokročilé (AOWD) a řadu dalších specializací až po výcvik instruktorů. Pokud se na kurz necítíte, lze si pouze zaplatit tzv. seznamovací ponor, kde se zkušeným divemasterem či instruktorem nahlédnete do tajů podmořského světa a pokud vás uchvátí, můžete se pro kurz rozhodnout.

1-2

Praha - Bali

Odlet z Prahy (někdy i Vídně nebo jiného odletového místa dle přání) pravidelným letem prověřené letecké společnosti vždy s jedním až 2 přestupy. Možnost stopover programu v některé z asijských metropolí. Transfer autem z letiště v Denpasaru na Bali do hotýlku v Tulambenu na severu Bali ubytování v hotelu.
3-8

Nadpis dne

Potápění (8 ponorů ze břehu, 2 ponory z lodi, 6 doprovodů divemastera) a pobyt v Tulambenu; mezitím dle programu výjezd na 1 potápěčský výlet do lokality Menjangan (2 ponory z lodi s doprovodem) a 1 celodenní výlet (Bedugul nebo dle aktuálního programu na místě).
9

Odhlášení se z hotelu, transfer z Tulambenu do Selangu, ubytování v hotelu a seznámení s organizací ponorů v Selangu. Přesný program se vždy domlouvá na místě podle místních ceremonií i dalších okolností.
10-15

Potápění (2 ponory ze břehu, 4 ponory z lodi, 6 doprovodů divemastera) a pobyt v Selangu; mezitím dle programu výjezd na 1 potápěčský výlety do lokality Candidasa (2 ponory z lodi s doprovodem) a 1 polodenní výlet (Tirtagangga nebo dle aktuálního programu na místě).
16-17

Bali - Praha

Transfer na letiště, možnost posledních nákupů suvenýrů před odletem a odlet zpět do Prahy.
Termín Cena
kdykoliv 49900 Kč Poptat zájezd

Cena zájezdu zahrnuje

zpáteční letenka na Bali z Prahy
ubytování v hotelech
snídaně
dopravu dle programu
20 ponorů /12 l láhev/
16 doprovodů
2 výlety
služby česky mluvícího průvodce
pojištění pro případ úpadku CK

Cena zájezdu nezahrnuje

zapůjčení výstroje
potápěčské pojištění
vstup do NP cca € 40

ostatní stravování
cestovní pojištění
transfery v ČR

Příplatky a slevy

jednolůžkový pokoj + 3300Kč
cestovní pojištění

Podmínky zájezdu

Zájezd se uskuteční při minimálně 4 účastnících; při menším počtu za příplatek (na vyžádání).
Cena zájezdu je při ubytování 2 osob na dvoulůžkovém pokoji.

Dokumenty a další informace k zájezdům

Všeobecné podmínky CK AQUATRAVEL
Všeobecné informace k zájezdům