od 10 dní
Délka
Kdykoliv
Termíny
Indonésie, Bali
Destinace
od 1
osob
Praha
Nástup

Český hotýlek na Bali v Tulambenu

Vybavené potápěčské centrum

Atrium s bazénem a lehátky

Restaurace s pestrým výběrem

Nejlepší lokalita pro potápění i šnorchlování

Tradiční život domorodých rybářů v okolí

Potápění na vraku Liberty z roku 1943

Drop off dramatická stěna pro náročné

Český hotýlek na Bali s potápěčským centrem

 (založené v roce 1998) u světoznámé potápěčské lokality, se postupně rozrostlo v penzion s 20ti lůžky, příjemnou restaurací, atriem s bazénem. 

Hotýlek „DEEP BLUE STUDIO“ v Tulambenu  ostrov Bali, najdete – na hlavní (jediné) ulici po levé straně cestou od Amlapury – před stanicí policie a poznáte jí podle názvu a velkých palem před restaurací. Po dvou velkých přestavbách se původní potápěčské centrum rozrostlo v hotýlek, který poskytuje příjemné ubytování a je ideální základnou pro poznávání Bali nejen pod vodou. Při poskytování služeb preferujeme zákazníky, kteří si s námi koupí celý zájezd. Tulamben leží na severovýchodním pobřeží Bali cca 100 km od letiště. Na cestu počítejte 2 – 3 hodiny – podle provozu.

Tulamben

není ani dnes velkou turistickou aglomerací. Na hlavní ulici již dnes najdete řadu poměrně dobře zásobených obchodů, větších restaurací i místních warungů. S rozvojem turistiky souvisí i nabídka a nejsou vzácností ani podniky s živou hudbou večer. Zájemci o život pod vodní hladinou ocení snadnou dostupnost lokalit pro šnorchlování a potápění. Asi 200 metrů doprava od hotelu najdete pláž s malými oblázky pro pohodlný vstup na koupání i šnorchlování, v kryté zátoce (bez vln po většinu roku). Přímo před hotelem (100 m k moři) můžete obdivovat krásy „korálových zahrad“ a vlevo dojdete asi po 200 metrech k parkovišti u světoznámého vraku z 2.světové války (americká loď „Liberty“) se zajímavou historií.

Ubytování: Pokoje pro 2-3 osoby v přízemí i patře mají vždy atrium nebo balkon, vlastní příslušenství. Jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva. V ceně je vždy snídaně a využití atria u bazénu s lehátky. Při delších pobytech Vám zaměstnanci zajistí vyprání osobního prádla.

České potápěčské centrum na ostrově Bali

Se v poslední době stala vyhlášenou v celé oblasti (5 star Tripadvisoru). Nabízí pestrý výběr asijských, evropských i českých specialit. Máte-li rádi ryby a mořské plody, jste na pravém místě a mimo tuňáka, barakudy, mahi-mahi, marlina, či langusty ochutnejte chobotnici na řadu způsobů. Opravdu to zde umí!

Masáže: Nechte se hýčkat a dopřejte svému tělu tradiční balijskou masáž. Trvá nejméně hodinu a šikovné ruce masérek Vás s pomocí voňavého kokosového oleje napraví od hlavy až po konečky prstů.

Dlouhodobé pobyty, výlety, rybařina, další programy: Hotýlek poskytuje výrazné slevy při dlouhodobých pobytech nejen pro důchodce. Užijte si domácké atmosféry ochotného personálu. Na počkání Vám zajistí místní SIM kartu do telefonu pro levné telefonování, půjčení motorky, lodičku (s obsluhou) na ryby, pozvou Vás na ceremonii hindu do chrámu nebo domů.

Pro potápěče: Po příjezdu se seznámíte s vybavením potápěčského centra – jímž můžete projít i do obytné části. Každý klient (potápěč) dostane přidělený stojan s věšákem pro vlastní výstroj a zapůjčené olovo, včetně opasku. V centru máte možnost opláchnutí výstroje sladkou vodou i osprchování. Pro návštěvníky, kteří přijedou bez výstroje máme připraveno cca 10 kompletů včetně základní výstroje. Základní výstroj lze zakoupit i v našem centru. Po potápění jistě oceníte vykoupání v bazénu se sladkou vodou, případně i možnost zhlédnutí právě natočených videozáběrů v obytném atriu s bazénem, zahrádkou.

Vybavení hotýlku

Bazén s lehátky

Sladkovodní bazén pro osvěžení i pro zkušební ponory s přístrojem. Lehátky na opalování.

Potápěčské centrum

Chcete si jen vyzkoušet potápění s přístrojem pod vedením českého instruktora? Nebo rovnou absolvovat kurz potápění? Jsme tu pro Vás.

Obchod se suvenýry

Základní výběr nejtypičtějších balijských suvenýrů – mušle, perly, sarongy..

Služby hotelu

Wi-Fi připojení zdarma

Vysokorychlostní bezdrátové internetové Wi-Fi připojení zdarma v restauraci

Směna peněz

Rádi Vám rozměníme eura nebo americké dolary na indonéské rupie dle aktuálního kurzu.

Platba kreditními kartami

V hotelu je možno platit za všechny služby kreditními kartami VISA a MasterCard. K vašemu účtu bude připočítán 3% poplatek.

Úschovna zavazadel

Vyrážíte z resortu na delší výlet na několik dní? Rádi Vám mezi tím u nás pohlídáme Vaše zavazadla.

Prádelna

Služby hotelové prádelny – praní a žehlení Vašeho oblečení.

Hlídání dětí

Naší přátelští zaměstnanci, z nichž většina již rozumí česky, Vám rádi na chvilku pohlídají Vaše děti (např. během ponoru).

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které se podávají od 7:00 do 10:00 v otevřené restauraci

Restaurace

Restaurace (otevřena 7:00-22:00) nabízí pestrý výběr specialit indonéské, světové i české kuchyně. Užijte si výběru úžasných čerstvých ryb i dalších mořských plodů. Menu je i v češtině.

Gril

Gril u restaurace umožňuje grilování i opravdu velkých ryb…

Vybavení pokojůmanželská postel nebo dvě oddělené postele
psací stůl se židlí, šatní skříň a noční stolky
ventilátor
koupelna se sprchovým koutem

ručníky a toaletní potřeby
elektrické zásuvky 220V
bezdrátový wi-fi internet

Každý pokoj je vybaven masivním dřevěným nábytkem,

Additional information

Stravovánísnídaně (od 7:00 do 10:00)

Český hotýlek na Bali na severovýchodním pobřeží. Z letiště je to sem přibližně 100 kilometrů (podle provozu 2 až 4 hodiny).

Pláže a koupání v moři

Cca 100 m od  hotelu je oblázková pláž. V případě vln, je bezpečnější vstup i výstup z vody v zátoce vpravo pod chrámem. Dejte pozor – rozdíl mezi odlivem a přílivem (až 2m) může odkrýt korály, a ty Vám mohou způsobit nepříjemné zranění.

Šnorchlování

Barevný podmořský život přímo vybízí k poznávání světa pod hladinou. Výstroj, pokud nemáte vlastní, si můžete půjčit. Větší vlny jsou na severním pobřeží Bali spíše výjimkou.

Potápění s přístrojem

Nemáte licenci na potápění? Máme pro Vás ponor na zkoušku a dále můžete pokračovat kurzem potápění OWD s mezinárodní certifikací opravňující k potápění do 18 metrů. Pokud máte zájem o potápění již před odletem, můžete začít s teorií i bazény již v ČR. Pro kvalifikované potápěče jsou atraktivní lokality přímo před hotelem, v blízkém okolí

Rybaření

Vody v okolí jsou vyhlášené bohatstvím atraktivních mořských ryb: tuňáků, mahimahi, barakud, chňapalů a marlínů. Láká Vás mořský rybolov? Pokud budete úspěšní, na gril u restaurace se vejde i opravdu velká ryba. Domorodci vyjíždějí na ryby (hlavně makrely) v brzkých ranních hodinách na tradičních dřevěných trimaránech jukunzích. V době jarních a podzimních tahů se vrací s bohatými úlovky a přidat se můžete i vy.

Výlet lodí

Bizardní tvary skalnatého pobřeží vytvořené utuhlou lávou střídají zátoky s bílými plážemi (směrem k Amedu). Pohled z tradiční lodě na horu bohů, sopku Agung (3 033 m n. m), určitě nezapomenete.

Pěší turistika

Jen málo míst na Bali nabízí tolik zajímavých míst a tras k poznávání přírody i tradičních činností domorodců.

Cykloturistika a výlety na motorce

Je-li doprava především na jihu Bali opravdu hektická a pro turisty těžko pochopitelná, sever je klidnější. Silničky na severním a východním pobřeží i síť odboček směrem do vnitrozemí lákají k prozkoumání. Pokud chcete vyzkoušet motorku, nezapomeňte si před odjezdem nechat vystavit papírový mezinárodní řidičský průkaz.

Geocaching

Hledání pokladů pomocí GPS je ve světě stále populárnější. V celé Indonésii jsme umístili již více než 50 „kešek”, v největší koncentraci pak samozřejmě, ve východní části Bali. Včetně speciálních jako např. pod hladinou moře nebo v kráteru aktivní sopky.

Výlety autem s průvodcem

Jak už jsme uvedli, výlety si můžete vybrat a objednat již před odletem na Bali. Kdy a kam se jede se konkretizuje většinou večer předem a není problém se přidat i pokud nemáte výlet objednaný.

Ceremonie v okolí

Je prakticky nemyslitelné, aby se během Vašeho pobytu na Bali v okolí nekonala nějaká oslava nebo náboženská ceremonie. V den úplňku a novoluní se v ranních hodinách můžete přidat k ceremonii v základní škole v Leanu a pokračovat odpoledne či večer na barevné obětní ceremonii, často doplněné o balijské tance. Nezapomeňte, že musíte mít zakrytá kolena „sarongem”.

Fakultativní výlety je možné přikoupit ke všem zájezdům na Bali do našich českých hotelů Selang Resort, Deep Blue Tulamben.

Z BALI
12 hodin
Kdykoliv
Z BALI
12 hodin
Kdykoliv
Z BALI
12 hodin
Kdykoliv
Z BALI
3 hodiny
Kdykoliv
Z BALI
12 hodin
Kdykoliv
Z BALI
6 hodin
Kdykoliv

Odlet je možný každý den a na libovolnou délku pobytu. V sezónách od 1. 7. do 31. 8. a od 19. 12. do 5. 1. příplatek 2000 Kč.

Termín 10 dní / 7 nocí 14 dní / 11 nocí 17 dní / 14 nocí
kdykoliv 27 400 Kč 28 600 Kč 29 900 Kč Poptat zájezd

Cena zájezdu zahrnuje

zpáteční letenka na Bali z Prahy
transfer z a na letiště na Bali
ubytování v pokoji s ventilátorem
snídaně
služby česky mluvícího delegáta
pojištění pro případ úpadku CK

Cena zájezdu nezahrnuje

ostatní stravování
cestovní pojištění
transfery v ČR

Příplatky a slevy

noc navíc +400 Kč / osoba
jednolůžkový pokoj +150 Kč / noc
třílužkový pokoj +300 Kč / osoba / noc
cestovní pojištění od Kč
dítě – Kč

Podmínky zájezdu

Cena zájezdu je při ubytování 2 osob na dvoulůžkovém pokoji.

Dokumenty a další informace k zájezdům

Všeobecné podmínky CK AQUATRAVEL
Všeobecné informace k zájezdům